duyuruSizde hemen radyomuzun başında yerinizi alın! Sohbet edip, istek gönderin.
facebook twitter instagram skype

parfumunuzu nasil daha kalici hale getirirsiniz

parfumunuzu nasil daha kalici hale getirirsiniz

kelebek chat parfumunuzu nasil daha kalici hale getirirsiniz

PARFÜMÜNÜZÜ NASIL DAHA UZUN SÜRE KALICI HALE GETİRİRSİNİZ?

Katlayın: Nereye gidersem gideyim, bana her zaman ‘bir kokuyu nasıl daha uzun süre kalıcı kılarsınız?’ “ Banyo ve duş jeli, vücut losyonu ve aynı kokuda bir koku kullanarak koku katmanlaması daha uzun süre kalıcı olmasına yardımcı olacaktır. Ürünlerinizi bu şekilde katmanlamak, kokunuzu hapsederek teninizde daha uzun süre kalmasını sağlar.”

Nabız noktalarına uygulayın: Parfümünüzün kalıcı olmasını istiyorsanız, püskürttüğünüz yerde büyük etki yaratır. Parfüm, bilek içi, boğaz tabanı, dirsek içleri ve kulak arkası gibi nabız noktalarınıza uygulayın. Arterler burada cildin yüzeyine daha yakın pompalanır ve bu ekstra sıcaklık, kokunun daha hızlı gelişmesine yardımcı olur.

Sürtmeyin: Püskürttükten sonra bileklerinizi birbirine sürtmeyin. Karen Harris, “Sürtünme aslında kokunun üst notalarının tam olarak gelişmesini engelliyor” diye uyarıyor. Sürtünme, kokunun bütünlüğünü etkileyebilecek ısıya neden olur. Basitçe her noktaya püskürtün ve ardından içeri girmesine izin verin.

Doğru şekilde saklayın: Parfümler doğrudan güneş ışığını, ısıyı veya buharı sevmez. Parfümünüzü saklamak ve kokunun kalıcılığını korumak için en iyi yer oda sıcaklığında orijinal kutusundadır.

Nemlendirmeyi unutmayın: “Parfümünüzü duştan sonra nemlendirilmiş cilde uygulayın” diyor Karen. “Nem, parfümü hapseder ve parfüme kokuyu artırmak ve kalıcılığını optimize etmek için ihtiyaç duyduğu temeli verir.”

 

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 34

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 25 Mayıs 2022

Cevap bırakın

KelebekFM.Net

İnternette radyo dinleyip, sohbet edebileceğiniz bir ortamı sizlere kelebekfm.net adresinde sunuyoruz.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - Sekershell - RadyokeLebek